Steel boty 8 dírkové

Steel boty 8 dírkové se se svou výškou kolem 20 cm už začínají řadit mezi ty středně vysoké boty Steel. Stejně jako 6 dírkové se budou skvěle hodit ke kalhotům, kraťasům i sukním.

Opět na výběr velké množství barevných variant a motivů. Svršek zpracován z kvalitní a odolné hovězí kůže s trojitým prošíváním. Bytelná gumová podrážka a celkové výšce 3,7 cm v zadní a 2,5 cm v přední části dodává svým traktorovým designem jedinečný vzhled.

Jak pečovat o boty Steel

8 dírkové boty Steel můžete koupit stejně jako ostatní obuv Steel ve vybraných kamenných obchodech a také z pohodlí domova na internetových e-shopech.

Níže můžete mkrnout na některé kousky 8 dírkových modelů Steel.

Steel boty 8 dírkové – z čeho vybírat

Steel boty 8 dírkové můžete vybírat například v oblíbeném eshopu Metalshop.cz, pokud chcete o něco širší výběr zkuste také eshop Steelobuv.cz, kde sice nemusí mít všechny požadované velikosti skladem, ale jsou schopni doobjednávat a zboží odeslat do 10 dnů, což se dá celkem bez problémů vydržet. Pokud jste ani v jedom eshopu nenašli to, co jste hledali, koukněte také na další české Steel glády eshopy. Níže malá ochutnávka 8 dírkových Steelek.

steel boty 8 dírkové černéDetail modelu

 

steel boty 8 dírkové bílé stíranéDetail modelu

 

steel boty 8 dírkové bordó stíranéDetail modelu

 

steel boty 8 dírkové červenéDetail modelu