Boty Steel 6 dírkové

Boty Steel 6 dírkové patří stále ještě mezi ty nižší, ale i přesto je se svou výškou kolem 17 cm na nohách nepřehlédnete. Radost si v nich uděláte ke kalhotám i sukním.

Boty Steel 6 dírkové

Jako všechny boty Steel i tyto jsou vyrobeny z kvalitní a odolné kůže s trojitými švy a jako ostatní mají gumovou podrážku o výšce 3,7 cm pod patou a 2,5 cm v přední části s výrazným traktorovým vzorem.

K dostání je dnes mnoho barevných variant od čistě jednobarevných, přes kombinace barev až po různé motivy (vlajky, plameny atp.) Velmi oblíbené jsou klasické černé a bordó.

Co si ohlídat při nákupu Steel bot

Kde koupit

Steel boots 6 dírkové můžete koupit například v oblíbeném eshopu Metalshop.cz. Pokud chcete vybírat ze širšího sortimentu, zkuste také eshop Steelobuv.cz. A pokud jste ani tam nenašli to, co jste hledali, zkuste vybrat jiný eshop se Steel botami. Níže mrkněte na několik kousků pro inspiraci.

Níže najdete pro představu několik modelů s 6 dírkami. Samozřejmě pokud máte zájem, můžete mrknout například SEM, kde najdete opravdu velmi širokou nabídku. Ne všechny velikosti jsou sice skladem, ale eshop je schopen zboží dodat do 10 dnů a to určitě stojí za to.

Použité obrázky: Armik.cz

Metalshop - vyberte si boty dle svého vkusu a značky!