Steel boty 6 dírkové

Steel boty 6 dírkové patří stále ještě mezi ty nižší, ale i přesto je se svou výškou kolem 17 cm na nohách nepřehlédnéte. Radost si v nich uděláte ke kalhotům i sukním.

Jako všechny boty Steel i ty 6 dírkové jsou vyrobeny z kvalitní a odolné kůže s trojitými švy a jako ostatní boty mají gumovou podrážku o výšce 3,7 cm pod patou a 2,5 cm v přední části s výrazným traktorovým vzorem.

Co si ohlídat při nákupu Steel bot

K dostání je dnes mnoho barevných variant od čistě jednobarevných, přes kombinace barev až po různé motivy (vlajky, plameny atp.) Velmi oblíbené jsou klasické černé a bordó.

 

Steel boty 6 dírkové můžete koupit jak v kamenných obchodech, tak i ve specializovaných eshopech. Rozhodně nakupujte jen v prověřených a důvěryhodných obchodech, kde budete mít jistotu nákupu opravdu originálního zboží a navíc možnost případné výměny.

Steel boty 6 dírkové – z čeho vybírat

Níže najdete pro představu několik modelů Steelek s 6 dírkami. Samozřejmě pokud máte zájem, můžete mrknout například SEM, kde najdete opravdu velmi širokou nabídku. Ne všechny velikosti jsou sice skladem, ale eshop je schopen zboží dodat do 10 dnů a to určitě stojí za to.

Po kliknutí na obrázek se dostanete přímo do eshopu a můžete mrknout na všechny podrobnosti.

steel boty 6 dírkové černéDetail modelu

 

steel boty 6 dírkové oranžové stíranéDetail modelu

 

steel boty 6 dírkové bordové stíranéDetail modelu

 

steel boty 6 dírkové bristká vlajka

Detail modelu