Steel boty 3 dírkové

Steel boty 3 dírkové jsou nejnižší, nejlehčí a nejlevnější Steel glády, které si můžete pořídit. Jsou velice oblíbené už jen díky tomu, že nebudí tolik pozornosti a mají tak i širší využití.

Skvělé se hodí ke kalhotům a při troše skromné drzosti byste je mohli obout třeba i na formálnější  společenskou akci. Vzít si je na ples a trochu tím rozčísnout mnohdy upjatou atmosféru nemusí být k zahození.

K dostání jsou dnes i Steel boty 3 dírkové bez ocelové špičky, které se současnému ideálu společenských bot přibližují ještě o něco víc. Pokud tedy budete chtít vyrazit na nějakou společenskou akci nebo třeba do práce ve svých oblíbených Steelkách, tak tohle může být opravdu jedna z velmi dobrých možností.

Jak vybrat správné boty Steel, nekoupit padělek a jak o boty pečovat

Všechny boty jsou z kvalitní a odolné kůže s trojitými švy. Steel boty 3 dírkové s ocelovou špičkou mají podrážku o výšce cca 3,7 cm v zadní části pod patou a cca 2,5 cm v přední části. Podrážky mají většinou výrazný traktorový vzor. Steel boty 3 dírkové bez ocelové špičky pak mají podrážku o něco nižší.

 

Co se týče barev, tak v oblíbenosti vede klasická černá, ale Steel boty 3 dírkové vypadají skvěle v jakékoliv barvě. Nabídka je dnes opravdu široká. Boty Steel 3 dírkové koupíte ve vybraných kamenných obchodech a samozřejmě také na internetu.

Steel boty 3 dírkové – z čeho vybírat

Níže najdete pár zajímavých kousků. Po kliknutí na obrázek budete přesměrováni rovnou do obchodu, kde můžete prozkoumat všechny detaily daného modelu i s cenou.

Steel boty 3 dírkové černé
Klikni pro detail

Detail modelu

Steel boty 3 dírkové vínové
Klikni pro detail

Detail modelu

Steel boty 3 dírkové šedé
Klikni pro detail

Detail modelu

Steel boty 3 dírkové tmavě modré
Klikni pro detail

Detail modelu

 

Pokud máte zájem o Steel boty 3 dírkové, DALŠÍ MODELY NAJDETE ZDE, některé modely respektive velikosti nemusí být skladem, ale eshop je schopen je pro vás velmi rychle objednat a dodat do 10 dnů.