Boty Steel 3 dírkové – do práce i do společnosti

Boty Steel 3 dírkové jsou nejnižší, nejlehčí a nejlevnější Steel glády, které si můžete pořídit. Jsou velice oblíbené už jen díky tomu, že nebudí tolik pozornosti a mají tak i širší využití.

Boty Steel 3 dírkové

Skvělé se hodí ke kalhotům a při troše skromné drzosti byste je mohli obout třeba i na formálnější  společenskou akci. Vzít si je na ples a trochu tím rozčísnout mnohdy upjatou atmosféru nemusí být k zahození.

K dostání jsou dnes i Steel boty 3 dírkové bez ocelové špičky, které se současnému ideálu společenských bot přibližují ještě o něco víc. Pokud tedy budete chtít vyrazit na nějakou společenskou akci nebo třeba do práce ve svých oblíbených Steelkách, tak tohle může být opravdu jedna z velmi dobrých možností.

Jak vybrat správné boty Steel, nekoupit padělek a jak o boty pečovat

Všechny boty jsou z kvalitní a odolné kůže s trojitými švy. Steelky 3 dírkové s ocelovou špičkou mají podrážku o výšce cca 3,7 cm v zadní části pod patou a cca 2,5 cm v přední části. Podrážky mají většinou výrazný traktorový vzor. Boty bez ocelové špičky pak mají podrážku o něco nižší. Co se týče barev, tak v oblíbenosti vede klasická černá barva.

Kde koupit Steelky

Nakoupit můžete například v oblíbeném eshopu Metalshop.cz. Pokud chcete vybírat ze širšího sortimentu, zkuste také eshop Steelobuv.cz. A pokud jste ani tam nenašli to, co jste hledali, zkuste vybrat jiný eshop se Steel botami. Níže mrkněte na několik kousků pro inspiraci.

Použité obrázky: Metalshop.cz

Metalshop - vyberte si boty dle svého vkusu a značky!