Steel boty 20 dírkové

Steel boty 20 dírkové jsou ty nejvyšší, nejtěžší, nejdražší, ale také jedny z nejlépe vypadajících bot z celé nabídky obuvi Steel a nejen proto jsou oblíbené hlavně u slečen a dam. Skvěle vypadají v kombinaci se sukní i kraťasy.

Se svou výškou bezmála 40 cm už to jsou opravdové gapy, což pocítíte hlavně při šněrování. Samozřejmě můžete koupit také model s vnitřním zipem, který celou situaci řeší velmi elegantně a efektivně. Glády často bývají doplněny například také přazkami nebo jinými detaily dotvářející celkový perfektní vzhled.

Těžké Steel boty, jak vybrat, koupit, pečovat

Není asi nutno dodávat, že 20 dírkové Steel boty jsou, stejně jako všechny jejich menší bráškové a sestřičky, vyrobeny z kvalitní hovězí kůže s pevným trojitým prošíváním.

Bytelná gumová podrážka o výšce 3,7 cm v zadní části u paty a 2,5 cm v přední části má výrazný traktorový vzor a ozdobená je šroubky a plíškem “STEEL”.

Boty Steel 20 dírkové koupíte jak v českých kamenných prodejnách, tak i ve vybraných eshopech.

 

Steel boty 20 dírkové – z čeho vybírat

Pokud sháníte Steel boty 20 dírkové, zkusit můžete oblíbený eshop Metalshop.cz, kde najdete opravdu originální kousky. Pokud tam nevyberete, určitě mrkněte také do obchodu Steelobuv.cz. A pokud nevyberete ani v jednom, zkuste ještě jiný na seznamu eshopů se Steel botami.

steel boty 20 dírkové černé

Detail modelu

 

steel boty 20 dírkové černé s přazkamiDetail modelu

 

steel boty 20 dírkové černé s přazkamiDetail modelu