Boty Steel 20 dírkové

Boty Steel 20 dírkové jsou ty nejvyšší, nejtěžší, nejdražší, ale také jedny z nejlépe vypadajících bot z celé nabídky obuvi Steel a nejen proto jsou oblíbené hlavně u slečen a dam. Skvěle vypadají v kombinaci se sukní i kraťasy.

Boty Steel 20 dírkové

Se svou výškou bezmála 40 cm už to jsou opravdové gapy, což pocítíte hlavně při šněrování. Samozřejmě můžete koupit také model s vnitřním zipem, který celou situaci řeší velmi elegantně a efektivně. Glády často bývají doplněny například také přazkami nebo jinými detaily dotvářející celkový perfektní vzhled.

Těžké Steel boty, jak vybrat, koupit, pečovat

Stejně jako všechny jejich menší bráškové a sestřičky jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže s pevným trojitým prošíváním.

Bytelná gumová podrážka o výšce 3,7 cm v zadní části u paty a 2,5 cm v přední části má výrazný traktorový vzor a ozdobená je šroubky a plíškem “STEEL”.

Kde koupit

Pokud sháníte Steel boty 20 dírkové, zkusit můžete oblíbený eshop Metalshop.cz, kde najdete opravdu originální kousky. Pokud tam nevyberete, určitě mrkněte také do obchodu Steelobuv.cz. A pokud nevyberete ani v jednom, zkuste ještě jiný na seznamu eshopů se Steel botami.

Použité obrázky: Metalshop.cz

Metalshop - vyberte si boty dle svého vkusu a značky!