Steel boty 15 dírkové

Steel boty 15 dírkové už patří k těm vyšším a je potřeba počítat také s vyšší cenou, vyšší váhou a trochu větší péčí, kterou jim budete muset věnovat. Za to se vám ale odvděčí skvělým a nepřehlédnutelným vzhledem.

Se svou výškou kolem 31 cm už patří opravdu k tomu nejvyššímu, co se dá pořídit. Mírnou nevýhodou může být delší šněrování, což se ovšem dá vyřešit koupí modelu se zipem. Steel boty 15 dírkové jsou celokožené s dokonale pevným prošíváním a bytelnou 3 cm gumovou podrážkou.

Jak vybrat a pečovat o boty Steel

Perfektní budou ke kraťasům u pánů a k sukním u dam. Něco, co se prostě nedá přehlédnout. Na výběr je mnoho barevných variant, ze kterých jsou nejoblíbenější černá, bordó nebo

 

Je potřeba také počítat s tím, že boty se už řadí k tomu těžšímu, ale to se u těžkých bot dá celkem předpokládat. Steel boty 15 dírkové můžete vybírat samozřejmě jak v kamenných obchodech, tak i v eshopech. Níže mrkněte na některé modely 15 dírkových Steelek.

Steel boty 15 dírkové – z čeho vybírat

Pokud sháníte 15 dírkové Steel glády, můžete zkusit oblíbený eshop Metalshop.cz. Pokud byste měli rádi na výběr z většího poštu modelů, mrkněte na eshop Steelobuv.cz. Pokud ani v jednom nenajdete, co jste hledali, zkuste vybrat jiný eshop se Steel obuví.

Níže mrkněte na několik kousků pro inspiraci.

Steel boty 15 dírkové černéDetail modelu

 

Steel boty 15 dírkové modré stíranéDetail modelu

 

Steel boty 15 dírkové bordo stírané

Detail modelu

 

Steel boty 15 dírkové oranžové stírané

Detail modelu