Boty Steel 15 dírkové

Boty Steel 15 dírkové už patří k těm vyšším a je potřeba počítat také s vyšší cenou, vyšší váhou a trochu větší péčí, kterou jim budete muset věnovat. Za to se vám ale odvděčí skvělým a nepřehlédnutelným vzhledem.

Boty Steel 15 dírkové

Se svou výškou kolem 31 cm už patří opravdu k tomu nejvyššímu, co se dá pořídit. Mírnou nevýhodou může být delší šněrování, což se ovšem dá vyřešit koupí modelu se zipem. Steel boty 15 dírkové jsou celokožené s dokonale pevným prošíváním a bytelnou 3 cm gumovou podrážkou.

Jak vybrat a pečovat o boty Steel

Perfektní budou ke kraťasům u pánů a k sukním u dam. Něco, co se prostě nedá přehlédnout. Na výběr je mnoho barevných variant, ze kterých jsou nejoblíbenější černá, bordó nebo hnědá. Je potřeba také počítat s tím, že boty se už řadí k tomu těžšímu, ale to se u těžkých bot dá celkem předpokládat.

Kde koupit

Můžete koupit například v oblíbeném eshopu Metalshop.cz. Pokud chcete vybírat ze širšího sortimentu, zkuste také eshop Steelobuv.cz. A pokud jste ani tam nenašli to, co jste hledali, zkuste vybrat jiný eshop se Steel botami. Níže mrkněte na několik kousků pro inspiraci.

Použité obrázky: Metalshop.cz

Metalshop - vyberte si boty dle svého vkusu a značky!