Boty Steel 10 dírkové

Boty Steel 10 dírkové patří k těm vůbec nejoblíbenějším. Se svou výškou kolem 24 cm jsou takovým zlatým středem a skvěle padnou pánům i dámám.

Boty Steel 10 dírkové

Nejsou ani moc vysoké ani moc nízké a právě proto patří k nejvíce žádaným botám Steel na trhu. Slušet budou každému bez rozdílu věku i pohlaví. Parádní kousek na konzerty, fesťáky, akce, ale i k běžnému nošení.

Vše o botách Steel

Na výběr je v této “kategorii” asi nejvíce modelů na trhu. Mnoho barevných variant a motivů. Jako všechny boty Steel mají kvalitní kožené provedení s trojitými švy. Podrážka je vyrobena z tvrzené gumy s výrazným traktorovým vzorem, většinou ještě ozdobená šroubky a plíškem.

Steel boty 10 dírkové koupíte ve specializovaných kamenných obchodech, ale také v eshopech. Níže najdete některé povedené kousky. Takže směle vybírejte!

Kde koupit

Steel boots 10 dírkové můžete koupit například v oblíbeném eshopu Metalshop.cz. Pokud chcete vybírat ze širšího sortimentu, zkuste také eshop Steelobuv.cz. A pokud jste ani tam nenašli to, co jste hledali, zkuste vybrat jiný eshop se Steel botami. Níže mrkněte na několik kousků pro inspiraci.

Použité obrázky: Metalshop.cz

Metalshop - vyberte si boty dle svého vkusu a značky!